Concertagenda progressive rock

De progressive rock concertagenda voor Nederland & België

zondag 17 november 2019

20:00 Devin Townsend 013 Tilburg Bekijken

Voorprogramma: Haken

20:00 Anneke van Giersbergen Effenaar Eindhoven

donderdag 21 november 2019

20:00 Eveline's Dust Café De Meister Geleen
20:00 Antimatter Doornroosje Nijmegen

vrijdag 22 november 2019

20:00 Eveline's Dust B52's Eernegem (B)
20:00 Symphonic Rock Night De Meenthe Steenwijk € 26,50
20:15 RPWL Parkvilla Alphen aan den Rijn € 20,00

zaterdag 23 november 2019

20:00 Eveline's Dust Peir Oan Mol (B)
20:30 RPWL Cacaofabriek Helmond € 20,00

zondag 24 november 2019

20:00 Eveline's Dust Titans Club Lens (B) € 5,00
20:00 Leaves Eyes Het Bolwerk Sneek

dinsdag 26 november 2019

20:00 Big One Melkweg Amsterdam

woensdag 27 november 2019

20:00 Infloyd Hedon Zwolle
20:00 Big One Patronaat Haarlem

donderdag 28 november 2019

20:00 Big One De Helling Utrecht
20:00 Knight Area Paard van Troje Den Haag
20:00 Pink Project Het Musiater Zevenaar
20:15 Symphonic Rock Night Theater De Naald Naaldwijk Bekijken

Nieuwe show: The Second Chapter


vrijdag 29 november 2019

20:00 Infloyd Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Big One De Spot Middelburg
20:00 Monomyth 't Beest Goes
20:00 Symfo Classics P60 Amstelveen

zaterdag 30 november 2019

20:00 Soft Machine Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Infloyd Dru Cultuurfabriek Ulft
20:00 The Perfect Tool Willem Twee Den Bosch € 17,00 Bekijken

Voorprogramma: The Last Supper

20:00 Big One de Pul Uden

zondag 1 december 2019

20:00 Big One Mezz Breda
20:00 Dweezil Zappa TivoliVredenburg Utrecht
20:00 Leaves Eyes De Flux Zaandam

dinsdag 3 december 2019

19:30 Queensryche Hedon Zwolle € 33,00 Bekijken

Voorprogramma: Firewind


donderdag 5 december 2019

20:30 Supersister Projekt Musis Stadstheater Arnhem € 26,00

vrijdag 6 december 2019

20:00 Marillion De Vereeniging Nijmegen
20:00 Mostly Autumn Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 The Flower Kings Burgerweeshuis Deventer € 32,00 Bekijken

Voorprogramma: iamthemorning

20:00 Symphonic Rock Night Theaterhotel Almelo Bekijken

Nieuwe show The Second Chapter

20:00 Symfo Classics Hof Theater Raalte

zaterdag 7 december 2019

20:00 Marillion TivoliVredenburg Utrecht
20:00 The Flower Kings Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer Bekijken

Voorprogramma: iamthemorning

20:00 Absolutely Floyd Stadsgehoorzaal Vlaardingen

zondag 8 december 2019

20:00 Queensryche Trix Antwerpen (B)

maandag 9 december 2019

19:30 Gong en Steve Hillage Band Paradiso Amsterdam

vrijdag 13 december 2019

20:00 Focus De Flux Zaandam
20:00 Pink Floyd Project De Meenthe Steenwijk
20:00 Flying Colors 013 Tilburg

zaterdag 14 december 2019

20:00 IQ Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Focus Het Bolwerk Sneek Bekijken

Voorprogramma: Scarlet Stories

20:30 Profuna Ocean WSC Skatepark Den Bosch

vrijdag 20 december 2019

20:00 Absolutely Floyd Brabanthal Leuven (B) Bekijken

Voorprogramma: Genesis Project

20:00 Symfo Classics Iduna Drachten

zaterdag 21 december 2019

20:00 Ray Wilson Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer

zondag 22 december 2019

15:00 The Dame Willem Twee Den Bosch

zondag 29 december 2019

19:30 Symfo Classics De Bosuil Weert
20:00 Prog Proms Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer Bekijken

De band bestaat uit: Bobby Jacobs (ex Focus), Juan Van Emmerloot (Snowy White, Steve Lukather), Mark Bogert (Knight Area), Lissete van den Berg (Ayreon), Jefftey Revet (Stream Of Passion, Queen Forever) en Edward Reekers (Kayak)
De speciale gasten tijdens dit concert zijn: John Mitchell (Arena, Lonely Robot, Frost*) en Damian Wilson (ex Threshold, Maiden United)
Verwacht vele wereldhits en hoogtepunten uit het rijke oeuvre van de symfonische rock. Van Genesis tot Yes en van Alan Parsons tot John Wetton, ze komen allemaal voorbij


vrijdag 3 januari 2020

20:00 Pink Floyd Project Schouwburg De Lawei Drachten

zaterdag 4 januari 2020

20:00 Pink Floyd Project Theaters Tilburg Tilburg

vrijdag 10 januari 2020

20:00 Pink Floyd Project Schouwburg De Kring Roosendaal
20:00 Pink Project De Stoep Spijkenisse
20:00 Summer Breeze Project KOFA Vlaardingen
20:00 Scarlet Stories Kroepoekfabriek Vlaardingen Bekijken

Voorprogramma: Habitants


zaterdag 11 januari 2020

20:00 Dream Theater Afas Live Amsterdam
20:00 Pink Floyd Project Theater De Leest Waalwijk
20:00 Pink Project De Vest Alkmaar
20:00 Summer Breeze Project Theater Bakkerheij Gouda

zondag 12 januari 2020

15:00 Robert Jan Stips 't Blok Nieuwerkerk aan den IJssel € 12,50
15:00 Thijs van Leer & Menno Gootjes ECI Cultuurfabriek Roermond

donderdag 16 januari 2020

20:00 Pink Floyd Project TivoliVredenburg Utrecht

vrijdag 17 januari 2020

20:00 The Aristocrats Spirit Of 66 Verviers (B)
20:00 Mangrove Gigant Apeldoorn
20:30 Absolutely Floyd Cacaofabriek Helmond € 20,00

zaterdag 18 januari 2020

20:00 The Aristocrats Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Pink Floyd Project Schouwburg Cuijk
20:00 Pink Project Rijswijkse Schouwburg Rijswijk

zondag 19 januari 2020

20:00 The Aristocrats Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer

zaterdag 25 januari 2020

12:00 MOMfest (Bizkit Park, Def Americans, Port Noir, Ferocious Dog, The Sore Losers, Agitator, Tankzilla , Aenima - Tool experience, Von Mollestein,Sylvie Stone, Ganos Lal, Electric Hollers, Splinterbomb. Headliner volgt nog.) De Noordkade Veghel Veghel € 30,00 Bekijken

27e editie, rock in al zijn vormen.

20:00 Arrow Rock Tribute (Stillmarillion) IJsselhallen Zwolle
20:00 Bruce Soord Cacaofabriek Helmond
20:00 Pink Floyd Project Scheldetheater Terneuzen

zondag 26 januari 2020

15:00 Blank Manuskript Willem Twee Den Bosch € 10,00
15:00 Symphonic Rock Night 't Blok Nieuwerkerk aan den IJssel

vrijdag 31 januari 2020

20:00 Pink Project Flint Theater Amersfoort
20:00 Genesis Project Bibelot Dordrecht

zaterdag 1 februari 2020

20:00 Symphonic Rock Night Deventer Schouwburg Deventer
20:00 Absolutely Floyd Nicolaaskerk Heino
20:00 Pink Floyd Project Libema Brabanthallen (theater) Den Bosch
21:00 Nevaria Studio Gonz Gouda Bekijken

Voorprogramma: Manora + Gallia

Symphonic Metal Night


vrijdag 7 februari 2020

20:00 The Analogues Theater De Spiegel Zwolle
20:00 Mayra Orchestra Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:15 Pink Floyd Project Philharmonie Haarlem

zaterdag 8 februari 2020

20:00 Scarlet Stories De Meester Almere Bekijken

Voorprogramma: Ball Noir

20:15 Pink Floyd Project Theater Gooiland Hilversum

donderdag 13 februari 2020

20:15 Pink Floyd Project Theater De Tamboer Hoogeveen

vrijdag 14 februari 2020

20:00 Symphonic Rock Night Schouwburg Hengelo Hengelo
20:30 Lonely Robot Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer € 28,50

zaterdag 15 februari 2020

20:00 Lonely Robot Muziekgieterij Maastricht

maandag 17 februari 2020

20:00 Marko Hietala Melkweg Amsterdam Bekijken

bassist Nightwish


vrijdag 21 februari 2020

20:00 The Book Of Genesis Parkvilla Alphen aan den Rijn

zaterdag 22 februari 2020

20:00 The Book Of Genesis Dru Cultuurfabriek Ulft € 20,00
20:00 Pink Floyd Project RAI Theater Amsterdam

woensdag 26 februari 2020

20:00 …And You Will Know Us by the Trail of Dead Melkweg Amsterdam

donderdag 27 februari 2020

20:00 Australian Pink Floyd Show 013 Tilburg
20:00 Pink Floyd Project Orpheus Apeldoorn
20:00 …And You Will Know Us by the Trail of Dead Doornroosje Nijmegen

vrijdag 28 februari 2020

20:00 …And You Will Know Us by the Trail of Dead Brussel (B)

zaterdag 29 februari 2020

20:00 Pink Floyd Project De Bonte Wever Assen
20:15 Symphonic Rock Night Stadstheater Zoetermeer

woensdag 4 maart 2020

20:00 Blind Ego Hedon Zwolle Bekijken

Voorprogramma: Kingcrow


donderdag 5 maart 2020

20:00 Pink Floyd Project Agnietenhof Tiel

vrijdag 6 maart 2020

20:00 Symphonic Rock Night Schouwburg De Domijnen Sittard Bekijken

Splinternieuwe show The Second Chapter

20:00 The Nits ECI Cultuurfabriek Roermond
20:00 Pink Floyd Project Zaantheater Zaandam

zaterdag 7 maart 2020

20:00 Pendragon Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Blind Ego Muziekgieterij Maastricht Bekijken

Voorprogramma: Kingcrow

20:15 Symphonic Rock Night Theater Castellum Alphen aan den Rijn
20:15 Pink Floyd Project Schouwburg Het Park Hoorn

donderdag 12 maart 2020

20:00 Pink Floyd Project Zuiderstrandtheater Den Haag

vrijdag 13 maart 2020

20:00 Saga Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Mr. Punch De Bosuil Weert
20:00 Pink Floyd Project Theater Sneek Sneek

zaterdag 14 maart 2020

20:00 Saga Metropool Enschede
20:00 Mr. Punch Cafe De Herberg Ommen
20:15 Pink Floyd Project Theater Aan De Schie Schiedam

zondag 15 maart 2020

15:00 Moonrise 't Blok Nieuwerkerk aan den IJssel € 12,50

donderdag 19 maart 2020

20:00 Still Collins De Storm Winterswijk

vrijdag 20 maart 2020

20:00 Prognosis (Enslaved,Focus, Bruce Soord,Voyager, Sermon, The Fierce and The Dead) Effenaar Eindhoven

zaterdag 21 maart 2020

20:00 Prognosis (Anathema, Sons Of Apollo, Dilemma, Scarlet Stories,Katatonia) Effenaar Eindhoven
20:00 John Mitchell Cacaofabriek Helmond

dinsdag 24 maart 2020

20:00 Floor Jansen Afas Live Amsterdam

zondag 29 maart 2020

15:00 Red Sand 't Blok Nieuwerkerk aan den IJssel € 12,50 Bekijken

eerste optreden in Nederland van deze Canadese ban


woensdag 1 april 2020

20:00 The Analogues Markant Uden

donderdag 2 april 2020

20:00 Still Collins Stadsschouwburg Nijmegen

zaterdag 4 april 2020

20:15 Symphonic Rock Night Theater Het Kruispunt Barendrecht

zondag 5 april 2020

20:00 Serenity Patronaat Haarlem
20:00 Magnum de Pul Uden

dinsdag 7 april 2020

20:00 The Analogues Theater Orpheus Apeldoorn

donderdag 9 april 2020

20:00 10cc Hedon Zwolle
20:00 Tarja Patronaat Haarlem

vrijdag 10 april 2020

20:00 Tarja Doornroosje Nijmegen

zaterdag 11 april 2020

20:15 Symphonic Rock Night Theater De Lievekamp Oss

woensdag 15 april 2020

20:00 Geoff Tate Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Pendragon Hedon Zwolle

donderdag 16 april 2020

20:00 Robin Trower Mezz Breda

vrijdag 17 april 2020

20:15 Symphonic Rock Night Schouwburg Kunstmin Dordrecht Bekijken

Nieuwe show ‘The Second Chapter’

20:30 The Rushians Parkvilla Alphen aan den Rijn € 12,50

zaterdag 18 april 2020

20:00 Magenta Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer Bekijken

Voorprogramma: Tiger Moth Tales

20:00 Still Collins Muziekgieterij Maastricht

maandag 20 april 2020

20:00 Clannad De Spiegel Zwolle

dinsdag 21 april 2020

20:00 Within Temptation Ziggo Dome Amsterdam Bekijken

Voorprogramma: Evanescence

20:00 Joe Satriani Melkweg Amsterdam

woensdag 22 april 2020

20:00 Within Temptation Ziggo Dome Amsterdam

donderdag 23 april 2020

20:00 Van Der Graaf Generator Paradiso Amsterdam

vrijdag 24 april 2020

20:00 Ray Wilson De Bosuil Weert
20:00 Joe Satriani Metropool Enschede

zaterdag 9 mei 2020

20:00 Brand X Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer
20:00 Scarlet Stories Gigant Apeldoorn Bekijken

Voorprogramma: Ball Noir


donderdag 14 mei 2020

20:00 Still Collins TivoliVredenburg Utrecht
20:00 RanestRane Cultuurpodium Boerderij Zoetermeer Bekijken

filmconcert The Wall - Pink Floyd


vrijdag 15 mei 2020

20:00 Lesoir Hedon Zwolle

zaterdag 16 mei 2020

20:00 Lesoir Oefenbunker Landgraaf
20:00 Giersbergen, Anneke van Paard van Troje Den Haag Bekijken

met Residentieorkest

20:00 Still Collins Schouwburg Het Park Hoorn

zondag 17 mei 2020

20:00 Lesoir de Pul Uden

vrijdag 22 mei 2020

20:00 IQ de Pul Uden

zaterdag 23 mei 2020

20:30 Yes TivoliVredenburg Utrecht

zondag 24 mei 2020

20:00 Yes Het Depot Leuven (B)

vrijdag 29 mei 2020

20:00 Queen + Adam Lambert Ziggo Dome Amsterdam

zaterdag 30 mei 2020

20:00 Queen + Adam Lambert Ziggo Dome Amsterdam

vrijdag 5 juni 2020

20:00 Lesoir Q Factory Amsterdam

zaterdag 6 juni 2020

20:00 Still Collins Orpheus Apeldoorn

woensdag 10 juni 2020

20:00 Foreigner TivoliVredenburg Utrecht

zaterdag 20 juni 2020

12:00 Midsummer Prog (Kayak, Klone, Antimatter, RPWL) Openluchttheater Valkenburg
15:00 Graspop Metal Meeting (Anathema, Soen, Opeth) Graspop Dessel (B)

zaterdag 8 augustus 2020

15:00 Nostalgie Beach Festival (Roger Hodgson) Festivalterrein Middelkerke Middelkerke (B) € 64,00

zondag 27 september 2020

20:00 Still Collins Theater Maaspoort Venlo

maandag 28 september 2020

20:00 Steven Wilson Ziggo Dome Amsterdam € 50,40

vrijdag 2 oktober 2020

20:00 Progpower Europe () Sjiwa Baarlo

zaterdag 3 oktober 2020

15:00 Progpower Europe (Green Carnation) Sjiwa Baarlo

zondag 4 oktober 2020

15:00 Progpower Europe () Sjiwa Baarlo

dinsdag 13 oktober 2020

20:00 Fish Paradiso Amsterdam

donderdag 15 oktober 2020

20:00 Fish 013 Tilburg

vrijdag 16 oktober 2020

20:00 Fish TivoliVredenburg Utrecht

zondag 1 november 2020

20:00 Fish Doornroosje Nijmegen

maandag 23 november 2020

20:00 Nightwish Ziggo Dome Amsterdam

dinsdag 24 november 2020

20:00 Nightwish Ziggo Dome Amsterdam

donderdag 26 november 2020

20:00 Nightwish Lotto Arena Antwerpen (B)

Mis je een concert in de agenda? Meld het aan ons!

Concert aanmelden

Mis je een progressive rock concert of festival in onze agenda? Meld het aan met dit formulier!

Word abonnee!!

Word nu abonnee van iO Pages en ontvang 7 x per jaar een rijk geïllustreerd magazine met alles wat je weten wilt over progressive rock. Er ligt ook nog een welkomstgeschenk voor je klaar! Lees verder ».

Advertenties

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte en ontvang elke week het nieuws en de prog-rock agenda in je mailbox.

Volg iO Pages ook op

Facebook Twitter RSS Feed iO Pages nieuws

© 2019 - website by cubique den haag