Progressive rock nieuws
Debuut After Forever op vinyl
dinsdag 13 oktober 2015

En op de Zevende Dag luisterde Hij, en hoorde dat het goed was... Niet gewoon goed, nee, magistraal!’ Met die woorden meldde AFTER FOREVER zich in 2000 aan het rockfront. Platenmaatschappij Transmission laat horen hoe het voor de Limburgse band allemaal begon, via een met 6 bonustracks aangevuld luxe 2 lp-document van Prison Of Desire.
‘Prison Of Desire doolt langs diepzwarte Wagneriaanse klassieke passages, tochtige kathedralen, en schichtige geestverschijningen. De klassiek geschoolde sopraanstem van zangeres Floor Jansen (Nightwish) is een ware openbaring, die hier even gemakkelijk de confrontatie aangaat met een volledig klassiek koor, als met de in lijkwaden gehulde grunts van Sander Gommans (HDK) en Mark Jansen (Epica). Prison Of Desire houdt zich op in dezelfde schemergebieden als bijvoorbeeld Nightwish, the Gathering, Therion en Within Temptation, maar klinkt tegelijkertijd uniek.’
Prison Of Desire werd gemixt door Oscar Holleman en kent zangeres Sharon den Adel (Within Temptation) als speciale gaste. Het album werd uitgeroepen tot één van de meest indrukwekkende Nederlandse Metal debuutalbums van de afgelopen jaren. Een baken waar veel andere female fronted rockbands hun tanden op stuk gebeten hebben.
- Exclusively restored dynamic 24 bit remastering from the original master tapes
- 2LP high quality 180 gram audiophile pressing (1st pressing solid blue vinyl)
Uit op 27 oktober bij Transmission
Dit is een bericht uit het nieuwsarchief. Klik hier voor actueel prognieuws.
Over iO Pages
Over deze website
Concertagenda
vrijdag 27 mei 2022
Bam! - Bam festivalterrein, Hengelo

Bam!
Absolutely Floyd
vrijdag 27 mei 2022 - 20:00
Bam festivalterrein, Hengelo
zondag 29 mei 2022

Lesoir
zondag 29 mei 2022 - 20:00
Q Factory, Amsterdam
woensdag 1 juni 2022
Supertribute - Patronaat, Haarlem

Supertribute
woensdag 1 juni 2022 - 20:00
Patronaat, Haarlem
donderdag 2 juni 2022

NMB
donderdag 2 juni 2022 - 20:00
013, Tilburg
Tangerine Dream - Q Factory, Amsterdam

Tangerine Dream
donderdag 2 juni 2022 - 20:00
Q Factory, Amsterdam
vrijdag 3 juni 2022
Mostly Autumn - Spirit Of 66, Verviers (B)

Mostly Autumn
vrijdag 3 juni 2022 - 20:00
Spirit Of 66, Verviers (B)
zaterdag 4 juni 2022
Mostly Autumn - Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer

Mostly Autumn
zaterdag 4 juni 2022 - 20:00
Cultuurpodium Boerderij, Zoetermeer
Bekijk de volledige agenda »
Nieuwsbrief
Blijf op de hoogte en ontvang elke week het nieuws en de prog-rock agenda in je mailbox.
Word abonnee!!
Word nu abonnee van iO Pages en ontvang 7 x per jaar een rijk geïllustreerd magazine met alles wat je weten wilt over progressive rock. Er ligt ook nog een welkomstgeschenk voor je klaar! Lees verder ».
Volg iO Pages ook op